Ocobar
Ocobar Foto: PR

Deze week in Concordia

Door: Cees Reichard Algemeen

Zaterdag 31 januari - 20.15 uur

Ocobar

Ocobar is de band van zanger en bassist Bart Wijtman, zijn broer en drummer Rob Wijtman en gitarist Cok van Vuuren. Al bijna 25 jaar behoort Ocobar tot één van de betere bands van Nederland, in het theater en erbuiten.

Onderhoudend en innemend, met groot muzikaal vakmanschap. De laatste paar jaar besluiten de heren zich te richten op het rijke oeuvre van Eric Clapton, en dat bevalt. Er volgen theaterconcerten waar de vonken vanaf slaan.

Als geen ander spelen de mannen van Ocobar de intieme akoestische songs van Clapton’s MTV Unplugged Concert tot aan al zijn grote hits. Er wordt flink uitgepakt met indrukwekkende zang en geweldige gitaarsolo’s. Hoe lekker is het om in de hogere jaren ‘60 blues-sfeer van Cream meegenomen te worden of om te dansen op ‘I shot the Sheriff’? Zing ‘Layla’ mee uit volle borst en droom weg bij ‘Wonderful Tonight’ & ‘Tears in Heaven’.

Zondag 1 februari -15.00 uur

Live! op zondag: The Murphy Jets

Een muzikale reis door de tijd, van de 60’s tot begin 70’s, zo is een optreden van de Murphy Jets kort en krachtig samen te vatten. Kom lekker dansen, luisteren en borrelen in Grand Café Concordia. Een origineel goud van oud-repertoire, jarenlange ervaring, veel afwisseling en 100% inzet garanderen een sfeervolle middag.

Kaarten zijn te bestellen via www.theaterconcordia.nl

Live! op zondag: The Murphy Jets
Afbeelding
Deze week in Concordia 2 uur geleden
Afbeelding
Vrouwen van Nu Oudewater 80 jaar 4 uur geleden
Afbeelding
NK Drakenbootvaren 5 uur geleden
Afbeelding
Jubileum Samenwerkingsschool de Pelikaan 7 uur geleden
Afbeelding
Haastrecht ontspult 9 uur geleden
Afbeelding
80 jaar ‘Samen op Weg’ 11 uur geleden
Afbeelding
Oefening Baart Talent in Driebruggen 13 uur geleden
Veel belangstelling langs de rand van het zwembad tijdens de feestelijke diplomazwemavond.
Knopenbad sluit jubileumseizoen af met ruim 77.000 bezoekers 22 sep, 20:00