Afbeelding

Feestelijk Oktoberfest in Polsbroekerdam

Door: Cees Reichard Algemeen

Op zaterdag 28 oktober wordt in het buurthuis Triangel in Polsbroekerdam een feestelijk Oktoberfest georganiseerd. Men wil de complete opbrengst gebruiken om zonnepanelen te financieren. Het wordt een feest voor jong en oud.

In de middag zijn er allerlei activiteiten als schmink, stroopwafels maken en knutselen voor het hele gezin. Vanaf half vier is er een oldtimer- brommer- en trekkerrit, 10 euro per rit. Men kan zich vooraf hiervoor opgeven via oktoberfesttriangel@gmail.com.

Om vijf uur organiseert VVV Polsbroekerdam een speciale aflevering van hun beroemde BINGO. De plaatselijke polsstokvereniging gaat er voor zorgen dat iedereen in een spijkerbroek kan hangen en de IJsvereniging neemt de organisatie van bier schuiven op zich. De DJ zorgt er voor dat de avond met passende muziek wordt omlijst en uiteraard zal op dit Oktoberfest het bier en de braadworst niet ontbreken.

Optreden de Clan met Hans Plas en Jamy (foto Wim Klever)
Geweldig weekend Muziek op de Markt 25 jul, 15:00
Afbeelding
Leendert Verduijn concerteert op Kam & Van der Meulen-orgel 25 jul, 10:00
De kleuters van KBS De Heeswijk brachten een bezoek aan Boer Hans
Met glijbanen, zwembadjes en een rode loper de vakantie in 24 jul, 20:00
Christa en Ton.
Verhalentafel brengt mannen weer met elkaar in gesprek 24 jul, 12:00
Afbeelding
Meester Tom en juf Annet met pensioen 23 jul, 12:00
Afbeelding
Wooncontainer verdwijnt uit Jacob Barneveldstraat 23 jul, 10:00
Ben de Rooij.
Zaterdagmiddagconcert in Oudewater 22 jul, 18:00
V.l.n.r.: Veerle, Ton Bunnik (Stichting Vrienden SWOM), Emma en Frank van der Jagt (directeur-bestuurder SWOM).
Goededoelenmarkt 22 jul, 12:00