Verhalen Café
Verhalen Café

Deze week in Concordia

Door: Ben Overbeek Algemeen

Donderdag 7 april vanaf 13.30 uur

Repair Café

Donderdag is er weer een Repair Café in Haastrecht! Iedereen is van harte welkom om tussen 13.30 en 16.00 uur met hun kapotte spullen naar Theater Concordia te komen, om die ter plaatse, samen met vrijwillige reparateurs, weer in orde te maken.
De handige (en aardige) technische vrijwilligers van het Repair Café kunnen (kleine) reparaties uitvoeren aan allerlei defecte spullen, zoals:
•         huishoudelijke apparaten, zoals koffiezetapparaten en broodroosters
•         elektrisch gereedschap
•         rollators, stepjes en fietsen
•         klokken en uurwerken
•         radio’s, versterkers en verlichting
•         scharen en messen slijpen
Maar ook kunnen ze klein soldeerwerk verzorgen en u helpen met vragen over uw computer en tablet. De spaarpot staat er voor een vrijwillige bijdrage. De opbrengst wordt gebruikt om reparatiematerialen te kopen.

Formulierenfabriek

Vanaf 7 april start namens WelZijn Krimpenerwaard de Formulierenfabriek bij het Repair Café voor inwoners die wat hulp en ondersteuning wensen bij het invullen van (digitale) formulieren. Zij krijgen de mogelijkheid om voor allerlei vragen over toeslagen, kwijtscheldingen en aanmeldingen over naar Formulierenfabriek te komen. Een vrijwilliger zit hier klaar met zijn of haar laptop voor informatie en advies voor uw vragen. Om goed en snel geholpen te worden is het belangrijk om uw DigiD en BSN bij u te hebben.

Historische Café

Daarnaast is ook de Historische Vereniging Haastrecht aanwezig. De vereniging wil graag de inwoners van Haastrecht in de gelegenheid stellen om kennis te maken met de vereniging en eventueel ter plaatse vragen te stellen of hun verhaal te doen. Er zullen historische boeken, documenten en/of foto’s aanwezig zijn.

Zondag 10 april om 15.00 uur

Verhalen Café

Het Verhalencafé bestaat uit een open podium met drie keer een 10-minuten verhaal. Tussen de 10-minuten verhalen door wordt een muzikale draad gespannen. Ná de pauze is er een vertelvoorstelling van een gastverteller.
Marike Verschoor en Anke Bolwijn hebben zich al aangemeld voor het open podium. Er is dus nog maar één plek over. Wie o wie durft? Meld je aan via info@verhalencompagnie.nl.
Na de pauze is Bastiaan de Zwitser de gastverteller met De Highwayman van Hounslow Heath. De Highwayman van Hounslow Heath is een bewerking van een romantisch gedicht van Alfred Noyes. Het vertelt over een noodlottige liefde die net als Romeo en Julia tot tragedie is gedoemd. Bastiaan de Zwitser, zelf een onverbeterlijke romanticus, las dit gedicht op een late avond bij kaarslicht en kon niet slapen tot hij het tot een verhaal had gemaakt. Het gevoel van hartenpijn en smart heeft hij in tedere woorden weten te vangen en vertelt het graag aan jou door. Neem voor de zekerheid een zakdoekje mee.

Kaarten via www.verhalencompagnie.nl/kaarten-verhalencafé

Repair Café
Afbeelding
Deze week in Concordia 5 uur geleden
Afbeelding
Vrouwen van Nu Oudewater 80 jaar 7 uur geleden
Afbeelding
NK Drakenbootvaren 8 uur geleden
Afbeelding
Jubileum Samenwerkingsschool de Pelikaan 10 uur geleden
Afbeelding
Haastrecht ontspult 12 uur geleden
Afbeelding
80 jaar ‘Samen op Weg’ 14 uur geleden
Afbeelding
Oefening Baart Talent in Driebruggen 16 uur geleden
Veel belangstelling langs de rand van het zwembad tijdens de feestelijke diplomazwemavond.
Knopenbad sluit jubileumseizoen af met ruim 77.000 bezoekers 22 sep, 20:00