Afbeelding
pr

Wonnu en Allow Wong

Algemeen

Enthousiast geven Wonnu en Allow Wong aan mee te werken aan deze kerstspecial in De IJsselbode. 40 jaar hadden zij hun bedrijf gevestigd in Haastrecht. Met niets kwamen ze vanuit Amsterdam naar Haastrecht om in dit mooie dorp hun eigen onderneming te starten.

Het pand verbouwen heeft hen ruim een half jaar aan tijd en inspanningen gekost, het pand moest flink verbouwd worden. De familie Pinkse maakte hen wegwijs in het dorp.

Ze deden aan afhalen en bezorgen en brachten buffetten op locatie, dit was uniek in de regio. Mevrouw Wong is dankbaar dat zij in een goede periode hun werkzaamheden konden verrichten. We hebben een goede tijd gehad in Haastrecht en zijn omarmd door aardige mensen.

Met kerst was het een drukke periode in het Chinees-Indisch Restaurant De Pauw, maar gelukkig vierde de familie Wong alle feesten dubbel. Zowel kerst als het Chinees Nieuwjaar werden gevierd. Met kerst kregen de klanten altijd een mooie Chinese kalender! Mevrouw Wong en het personeel droegen in deze periode altijd mooie Chinese kleding.

Twee jaar geleden hebben zij het bedrijf over gedaan aan een nieuw jong echtpaar met Chinese roots. “Wij gunnen hen hetzelfde succes en saamhorigheid die wij in dit mooie dorp hebben mogen ervaren!”

Mevrouw Wong had wel even de angst om in een zwart gat te vallen, na al die jaren hard werken. Gelukkig kan ze haar tijd goed invullen, ze heeft een moestuin, wandelt veel met haar man, past op haar drie kinderen en kookt nog altijd lekkere Chinese maaltijden. Haar geheime ingrediënt is: zeekomkommer. Een vriendin uit Australië stuurt die op. Vijf weken wachten op dit product is zeker de moeite waard: goed voor de huid en tegen een hoge bloeddruk. Ook voelt ze zich nog nauw verbonden met Haastrecht en geniet ze vooral van het dorp en de rust.

Dit jaar hebben meneer en mevrouw Wong een “Lekker rustig Kerstjaar, hoef niet te koken!” Ik hoef niets te doen, dat vind ik heel leuk! Onze vier kinderen en aanhang en drie kleinkinderen verzorgen dit jaar de kerstmaaltijd met vooral Nederlandse gerechten en ze blijven dan lekker slapen, zo gezellig!

Trots en dankbaarheid, dat is wat deze familie uitstraalt. Ze mist de gezelligheid en de verhalen van haar klanten nog wel eens, dat zal zeer waarschijnlijk wederzijds zijn.

Iedereen een goed jaar, met vooral een goede gezondheid namens de familie Wong.

Hester van der Vlist

Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 2 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 5 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 8 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 21 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 23 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00