Afsluiting najaarscompetitie Luck Raeck.
Afsluiting najaarscompetitie Luck Raeck. Foto: PR

Afsluiting najaarscompetitie Luck Raeck

Door: Gerard van Hooff Algemeen

De najaarscompetitie 2024-2025 zit erop, en badmintonvereniging Luck Raeck kan terugkijken op een prachtig seizoen. Met vier teams in de strijd wist Luck Raeck zich goed staande te houden, met zelfs twee kampioensteams als resultaat! Team 1 GD en Team 3 GD, beiden gemengd dubbel, eindigden allebei op de eerste plaats en mogen zich dus kampioen noemen. Een fantastische prestatie die het harde werk en de teamspirit van de spelers onderstreept.

Team Mannen 1 wist ook een knappe prestatie neer te zetten en pakte de tweede plaats. Team Gemengd Dubbel 2 eindigde op een verdienstelijke vierde plek en heeft zich sterk gemanifesteerd in een uitdagende competitie.

Het succes van deze najaarscompetitie geeft de spelers extra motivatie voor de aankomende voorjaarscompetitie, die over enkele weken van start gaat. De teams zijn inmiddels volop in training en klaar om opnieuw te strijden voor de hoogste posities en bovenal veel speelplezier!

Wil je zelf kennismaken met badminton bij deze gezellige vereniging? Nieuwe leden zijn altijd welkom.

Kom eens langs en ervaar hoe leuk en dynamisch deze sport is!

Overzicht.
Elfde expositie voor Magenta in boerderij in Woerden 21 minuten geleden
Djembéworkshop en voorstelling Future Citizens
Buurtbewoners ontmoeten elkaar 9 uur geleden
Vorig jaar haalde de stichting Duchenne Heroes totaal maar liefst 1,2 miljoen op.
Dinner show Team Geelbuik voor Duchenne Heroes gisteren
Afbeelding
De wereld is een taart - deel 2 26 apr, 12:00
Organist Bas Koster op het monumentale Van Damorgel.
Koningsdagconcert in Hervormde kerk 25 apr, 18:00
In 2025 was het ook mooi weer. Hopelijk dit jaar ook.
Romeinse spelen in Hekendorp 25 apr, 15:00
De trays werden gelijk goed in gebruik genomen.
Groene daken vinden hun weg naar Montfoort 25 apr, 12:00
Er waren tientallen kramen met een ruime keuze aan gebruikte spullen.
Hoge opbrengst op Rommelmarkt Protestantse Gemeente 25 apr, 10:00