Heeft u nieuws voor in De IJsselbode
neem dan contact op met één van onderstaande redactieleden.

Het algemene e-mailadres van de redactie is: redactie@ijsselbode.nl

REDACTIEMEDEWERKERS

REDACTIE LOPIK

SPORT / CULTUUR / ALGEMEEN - kern Polsbroek
Joop Kurver
telefoon: 0348-553627
mobiel: 06-53298133
e-mail: joop.kurver@casema.nl

REDACTIE GEMEENTE MONTFOORT

ALGEMEEN / CULTUUR - voor LINSCHOTEN
Siem van der Burg
mobiel: 06-83709132
e-mail: siemvdb@yahoo.com

ALGEMEEN / CULTUUR - voor MONTFOORT
Sjoukje Dijkstra
mobiel: 06-14546424
e-mail: sjoukjed80@gmail.com

POLITIEK & BESTUUR
Vacature


REDACTIE GEMEENTE OUDEWATER

ALGEMEEN / CULTUUR
Ellen van Leeuwen
mobiel: 06-20559355
e-mail: ellen@vert-ellen.nu

ALGEMEEN / CULTUUR
Aad Kuiper
mobiel: 06-51468312
e-mail: ackuiper@xs4all.nl

ALGEMEEN / BESTUUR
Otto Beaujon
telefoon: 0348-561332
e-mail: o.beaujon@hetnet.nl

POLITIEK & BESTUUR
Trudie Scherpenzeel
mobiel: 06-28915344
e-mail: scherpenzeeltrudie@gmail.com

SPORT / ALGEMEEN
Gerard van Hooff
telefoon: 0348-563560
e-mail: g.van.hooff@planet.nl

REDACTIE KRIMPENERWAARD

ALGEMEEN / CULTUUR / BESTUUR - kern Haastrecht/Vlist
Cees Reichard
telefoon: 0182-501440
mobiel: 06-81004291
e-mail: c.reichard@hetnet.nl

ALGEMEEN / CULTUUR / BESTUUR - kern Haastrecht/Vlist
 Vacature


SPORT / ALGEMEEN
Herman van Heusden
telefoon: 0182-501774
mobiel: 06-10262519
e-mail: hvanheusden@kpnplanet.nl