Heeft u nieuws voor in De IJsselbode
neem dan contact op met één van onderstaande redactieleden.

Het algemene e-mailadres van de redactie is: redactie@ijsselbode.nl

REDACTIEMEDEWERKERS

REDACTIE LOPIK
kern Polsbroek

SPORT / CULTUUR / ALGEMEEN -
Joop Kurver
telefoon: 0348 553627
mobiel: 06 53298133
e-mail: joop.kurver@casema.nl

REDACTIE GEMEENTE MONTFOORT

ALGEMEEN / CULTUUR - voor LINSCHOTEN
Siem van der Burg
mobiel: 06 83709132
e-mail: siemvdb@yahoo.com

ALGEMEEN / CULTUUR - voor MONTFOORT
Sjoukje Dijkstra
mobiel: 06 14546424
e-mail: sjoukjed80@gmail.com

POLITIEK & BESTUUR
Trudie Scherpenzeel
mobiel: 06 28915344
e-mail: scherpenzeeltrudie@gmail.com


REDACTIE GEMEENTE OUDEWATER

ALGEMEEN / CULTUUR
Ellen van Leeuwen
mobiel: 06 0559355
e-mail: ellen@vert-ellen.nu

ALGEMEEN / CULTUUR
Aad Kuiper
mobiel: 06 51468312
e-mail: ackuiper@xs4all.nl

ALGEMEEN / CULTUUR
Margreet Nagtegaal
mobiel: 06 51385622
e-mail: margreetnagtegaal@hotmail.com

ALGEMEEN / BESTUUR
Otto Beaujon
telefoon: 0348 561332
e-mail: o.beaujon@hetnet.nl

POLITIEK & BESTUUR
Trudie Scherpenzeel
mobiel: 06 28915344
e-mail: scherpenzeeltrudie@gmail.com

SPORT / ALGEMEEN
Gerard van Hooff
telefoon: 0348 563560
e-mail: g.van.hooff@planet.nl

REDACTIE KRIMPENERWAARD
kern Haastrecht/Vlist

ALGEMEEN / CULTUUR / BESTUUR
Marielle van der Ham
mobiel: 06 19857205
e-mail: erwinmireille@planet.nl

Hester van der Vlist
mobiel: 06 53582230
e-mail: hester_vlist@hotmail.com

Cees Reichard
telefoon: 0182 501440
mobiel: 06 81004291
e-mail: c.reichard@hetnet.nl

SPORT / ALGEMEEN
Herman van Heusden
telefoon: 0182 501774
mobiel: 06 10262519
e-mail: hvanheusden@kpnplanet.nl